środa, 14 listopada 2012

#25.

Jeszcze nigdy chyba nie byłam taka zmęczona. Nie cierpię środy i wracania po 16 ze szkoły! (jestem z siebie dumna, bo poszłam na wszystkie lekcje). Nie mogę uwierzyć w to, że sprawdzian z angielskiego mogł pójść mi lepiej niż z tech. biurowych. Na lekcjach po prostu spałam, skutek pójścia spać po 1 w nocy. W sumie czekam na weekend w którym odreaguje i który będzie bardzo dobry ;) . I oby wszystko się udało i aby w piątek pogoda nam dopisywała. I oby 'Przed świtem cz.2' też była świetna tak jak pierwsza część, albo i lepsza. Muszę iść do lekarza, bo biodro mnie boli w czasie chodzenia, ale to chyba załatwie dopiero w poniedziałek. W inne dni nie mam czasu ;o . jest.17:26 a ja jeszcze nic na jutro nie zrobiłam, w sumie nie mam nic do zrobienia, ale musze przepisać zeszyt. Dodam tyle, że mam fajnego brata! / Misiek ;* . // Jeśli masz jakieś pytanie, link na samej górze. 


Tak pomyślałam, że wstawie zdjęcia (nie wszystkie.), które jeszcze nigdzie nie były.6 komentarzy:

 1. Zdjęcia świetne, ja środę nawet lubię, ale jak chyba każdy czekam na piątek ;ppp

  +obserwujemy?
  (podaję linka do bloga, bo mam ich parę) ;ddd

  http://secretsareeverywherebb.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja właśnie nie lubie, 9 lekcji wracam do domu koło 17. I nic nie jestem w stanie zrobić na następny dzień ;p .

   Nie ma sprawy ;) .

   Usuń
 2. jak zrobiłaś to, że muzyka leci u cb na blogu ? :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Wejdz na tą strone: http://scmplayer.net/ .
  Tam wszystko masz wytłumaczone ;) . I na samym końcu będziesz miała taki długi 'link' inaczej się to nazywa nie pamiętam nazwy. Wchodzisz w układ i gadzety i java/html script wklejasz to tam i zapisujesz i masz muzyke ;) .

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetny blog:D zapraszam do mnie:)
  http://marysia-colorfulworld.blogspot.com/2012/11/hobby.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.