czwartek, 22 listopada 2012

#31.

Ten dzień nie należy do najlepszych.. Dobrze, że chociaż w szkole tylko do 13.20. Plakat na prawo zrobiony, zadania jakieś zrobione, więc wreszcie chwila dla siebie. Czekam na 'Pierwszą miłość'. Plany na sobote ciągle się zmieniają, ale chyba juz zostanie tak jak jest teraz. Może jestem inna, ale wkurwiają mnie sytuacje w których ludzie niby się nie lubią a potem udają jakieś wielkie koleżanki, a i tak każdy wie, że nawzajem i tak się dalej obgadują, cóż ich sprawa ;) . // Uwielbiam gdy jednym sms'em poprawiasz mi humor ;3 .Coś na dzisiaj i na inne dni, fajnie buja! ;) . 

11 komentarzy:

 1. tez mnie to denerwuje. fałsz, obłuda, pełno tego we współczesnym świecie...

  OdpowiedzUsuń
 2. na zdjęciach nie jestem ja, a moja koleżanka, co było napisane w notce.

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam to w szkole najczesciej sie z tym spotykam najpierw klutnia a potem obgadywanie i ''przyjazn'' Fajne zdjecie ;] zapraszam
  www.yesnoana.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Na tym świecie coraz więcej jest fałszywych ludzi ; ( Cóż poradzić... A takich sytuacji znam pełno -.-

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj nie, nie jesteś inna. Też nie raz spotkałam się z taką sytuacją, tutaj się obgadują, a na drugi dzień wielkie przyjaciółki zaś kilka dni później znów obgadywanie i tak w kółko. Niektóre dziewczyny są naprawdę głupie, coraz więcej takich zachowań... teraz to już nawet niewidomo z kim można normalnie pogadać z tych nowych koleżanek bo skąd niby mam wiedzieć czy chce się zakolegować czy mieć jakiś temat do plotkowania.Lepiej trzymać się stałych znajomych:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Dokładnie- w tych czasach lepiej mieć chłopaka za przyjaciela. W dziewczynach jest teraz tyle zazdrości i fałszywego zachowania, że to aż przykre.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bądźmy szczerzy, ale każdy z nas styka się z takimi sytuacjami dzień w dzień po kilka razy i nic z tym zrobić nie można. Ważne , żeby samemu się tak nie zachowywać;)

  pozdrowienia + dzięki za odwiedziny :)
  glammoure.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie jesteś inna, mnie też tacy ludzie wkurzają ><

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.