poniedziałek, 24 grudnia 2012

#52. A6W.

Dzisiaj Wigilia a ja wcale nie mam na to ochoty, ale jakoś przeboleje. Nie żebym nie lubiła świąt, bo lubię, ale dzisiejsza atmosfera mnie dobija, moje nerwy nie wytrzymują a melisa nie pomaga. A może to po prostu.. Dziewczyny raczej będą wiedzieć. Zawiesiłam sobie lampki na meblach a na drugi dzień czyt. dzisiaj już nie działają, tak to już drugie, które rozwaliłam, w sumie nie ja, bo same przestały świecić. Dobra nie o tym miałam pisać. No to kiedyś ćwiczyłam A6W myślałam, że to jakoś zajebiście mi pomoże, chodziło mi o sam kaloryfer i nie jakiś duży, tylko tak trochę więc przez pierwsze dwa tygodnie wyrzeźbiły mi się 4 na górze potem już stanęło w miejscu i nic się nie działo, jednak skończyłam całe A6W i moje odczucia są różne z jednej strony mogą wyrzeźbić fajnie brzuch, ale nie całkiem, do tego potrzebne są tez inne ćwiczenia i to bardzo obciąża plecy, a jak ktoś ma z nimi problemy to będzie jeszcze gorzej, ja tak mam, ale daję radę, a bez dodatkowych ćwiczeń  nic nie będzie wielkiego, ale muszę powiedzieć, że pomaga na boczki, nie miałam ich nigdy nie wiadomo jakich, ale zawsze były i po tym się zmniejszyły. Jakiś czas może z 2 miesiące wcale nie ćwiczyłam, bo brak czasu, szkoła itp. i znów się pojawiły więc od 4 dni znów ćwiczę a6w i zobaczę jak będzie tym razem, bo dołożyłam do tego jeszcze inne ćwiczenia, na razie jestem na 4 dniu, po jakichś 2tyg. napiszę co i jak, wcześniej jeszcze robiłam a6w na nogi, jednak tam nie dałam rady i ABS to są świetne ćwiczenia, nie obciąża tak pleców jak a6w ;) . A teraz idę pod prysznic i coś porobić i ogarniać wszystko.4 komentarze:

  1. Też to kiedyś robiłam i padłam na 21 dniu xD

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja raczej nie umiem się motywować jeśli chodzi o ćwiczenia w domu. Wolę wyjść na fitness, wtedy daję z siebie wszystko :) W każdym razie trzymam za Ciebie kciuki!! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. I tak podziwiam cię, że dałaś radę z tymi ćwiczeniami:D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.