piątek, 2 sierpnia 2013

Bollywood. #115.

Ostatni z trzech moich ulubionych filmów bollywood: Nigdy nie mów żegnaj. Gatunek: Melodramat. produkcja: Indie. Premiera: 11 sierpnia, 2006r (świat) . Kolejny film, który znajduję sie u mnie w domu.

Dev Saran jest wybitnym sportowcem odnoszącym sukcesy w piłce nożnej. Prowadzi szczęśliwe i beztroskie życie z żoną Rheą oraz synkiem Arjunem. Aż do dnia 18.03.2002 roku, który to diametralnie zmienia jego życie. Tego dnia spotyka bowiem Mayę - kobietę, która ma wyjść za mąż, lecz nie jest do końca zdecydowana, czy tego chce. Dev rozmową nakłania ją do podjęcia decyzji i poślubienia jej wieloletniego przyjaciela - Rishiego. Po rozmowie z Mayą Dev, czując, że komuś pomógł staje zamyślony przed bramą i zostaje potrącony przez samochód. Mijają cztery lata. W wyniku wypadku Dev doznał poważnej kontuzji nogi, co przekreśla jego dalszą karierę sportową. W jego niegdyś idealnym wręcz związku z Rheą coraz częściej pojawiają się konflikty. Maya, którą to Dev namówił cztery lata wcześniej na ślub, również nie odnalazła szczęścia w związku małżeńskim. Pewnego dnia w wyniku zbiegu okoliczności dochodzi do ponownego spotkania Mayi i Deva. Oboje z początku nie są do siebie zbyt pozytywnie nastawieni, lecz z czasem okazuje się, że są bardzo do siebie podobni. Zaprzyjaźniają się ze sobą i razem podejmują próby ratowania ich sypiących się związków małżeńskich. Lecz los krzyżuje ich plany. Serdeczna przyjaźń między obojgiem z czasem przeradza się w gorącą miłość. Film również bardzo mi się podoba. Jest warty poświęcenia czasu na oglądnięciu go. I bardzo go polecam ;) .


Teraz czekam tylko aż przyjdzie w końcu moja paczka i czas kiedy bede mogla odebrać prawko. Zaraz ide poćwiczyć i pod prysznic a o 19 przychodzą dziewczyny. Żeby takie upaly były podczas mojego pobytu w Mielnie.. Trzeba teraz jeszcze ogarnąc wasze blogi.  Miłego dnia!


5 komentarzy:

 1. bardzo zaciekawiłaś mnie nim ;)
  muszzę obejrzeć:P

  OdpowiedzUsuń
 2. Hmm, wydaje się być ciekawy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Oglądałam nawet kilka razy :))

  OdpowiedzUsuń
 4. jakos nie przepadam za filmami z Bollywood :p

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.