poniedziałek, 23 grudnia 2013

Khadi. #137.

Khadi. Olejek stymulujący wzrost włosów i powstrzymujący wypadanie przyspiesza porost włosów i zapobiega ich utracie. Jest wykonany z najlepszych naturalnych ziołowych składników. Wykonany na bazie oleju sezamowego, kokosowego i rycynowego. Olejek wzmacnia i odżywia włosy, zapobiega wypadaniu włosów, stymuluje ich szybszy wzrost, zapobiega przedwczesnemu siwieniu.

Olejku używam już dłuższy czas. Przynajmniej z 7 miesięcy z przerwami. Na każdej stronie prawie można przeczytać, że olejek starcza na miesiąc co wcale nie jest prawdą. Mi po tych 7 miesiącach zostało jeszcze z 1/3 olejku. Jest naprawdę bardzo dobry i daje duże efekty, bo sam wygląd włosa jest inny. Nie wypadają już tak jak kiedyś i szybciej rosną co można zobaczyć po odrostach. Ja miałam może miesiąc przerwy i go nie używałam, ale zaczynam na nowo i jak tylko sie skończy na pewno kupie jeszcze jedno opakowanie! Polecam to każdemu, dwie największe wady olejku to zapach, który rozpyla się na cały dom i cena.

Przed momentem sobie posprzątałam. Następnie jadę kupić telefon i tableta dla rodziców ;o .
I chciałam życzyć wszystkim wesołych świąt! Chociaż nie fajne te święta bez śniegu.


____________________________
'Mam paru sprawdzonych, czas pokaże czy po groby, 
reszta jak gubiłem ostrość, to nie miała jak zadzwonić.'

2 komentarze:

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.