niedziela, 10 lutego 2013

#65. 10.02.2013r.

Przeglądając ostatnio internet trafiłam na 'rzeczy' ktróre na pewno przydałby mi się w pokoju, przynajmniej jedna z tych rzeczy na pewno. A jest to jakby 'pufa' z której można zrobić stolik i krzesła, u mnie by się pewnie nie zmieściły, no ale chciałabym takie coś mieć ;).  Może kiedyś sie uda. Dotego łóżko piętrowe z którego można zrobić tapczan? no chyba tak to sie nazywa. A jutro znowu do szkoły i sobie przypomniałam, że na jutro czekają mnie dziady cz3. ale coś czuje, że nawet sie za to nie wezme ;) i wcale nie jest mi przykro z tego powodu. Całe szczeście, że jutro tylko 6 lekcji, mam nadzieje, że to wytrzymam jakoś, później może być tylko lepiej.. miejmy taką nadzieje. Niedługo skończe czytać książke, więc pewnie napisze tu o niej coś ;)


No to chyba jeszcze raz o tym napisze, bo w sumie to ważne i każda pomoc się liczy. Ostatnio w moim mieście wydarzyła się tragedia i naczej tego nazwać nie można. Cała historia została opowiedziana w filmiku na dole. Na samym konću jest informacja do kogo można się zgłaszać aby pomóc. Mam nadzieje, że przynajmniej to zobaczycie.


3 komentarze:

  1. o takie rzeczy tteż bardzo przydałyby sie w moim pokoju, jest megamaly :D

    OdpowiedzUsuń
  2. łóżko jest przegenialne :>

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.