czwartek, 7 lutego 2013

#64. Takie tam.. + Życzenia/Wazne.

Mówiłam, że będę pisać częściej więc pisze. Przez ten czas jak nic nie pisałam oglądalność bardzo spadła, ale co tam. Przez te dni ostatnie nic się nie wydarzyło, wszystko jest dobrze z czego się bardzo ciesze, no mimo małego problemu i gdzie każdy radzi mi co innego.. W szkole nie najlepiej, uczyć to się już całkiem przestałam.. ale może mi minie i się ogarnę. Dzisiaj odebrałam okulary, no i jeśli brat mowi, że dobrze wyglądam to chyba coś w tym jest ;) . Od razu lepiej widzę i lepiej mi się wszystko ogląda, teraz widzę, że jednak tamte nie były tak dobre jak te ;) . Nigdy nie myślałam, że ktoś tak po prostu stanie mi sie obojętny i przestanie mnie obchodzić co się z nim stanie, może nie dosłownie.. Dzisiaj tylko czekam na jutro ;) .

No i z racji tego, że Karolina ma jutro urodziny i kończy te swoje 18 lat to życze Ci wszystkiego najlepszego! Żebyś była ze swoim chłopakiem jak najdłużej, żebyś miała przy sobie tylko tych prawdziwych przyjaciół, dużo zdrowia bo mimo wszystko to jest najważniejsze, pieniędzy, seksu z dziecmi to jeszcze poczekaj! no i wszystkiego o czym marzysz ;* I aby jutro wszystko poszło dobrze ;) . Życzeń nie umiem składać, więc mam nadzieje, że wybaczysz, że takie a nie inne. Więc jutro po 3 lekcji idziemy na wódkę o!.

Dobra.. więc ostatnio w moim mieście miało miejsce pewne wydarzenie. No wiem, że większość z was mieszka bardzo daleko itp. ale gdyby ktos mógł jakoś pomóc.. Każda pomoc się liczy. + Chciałam pozdrowić pewną panią (skoro wchodzisz tutaj codziennie) która nie wie co to jest ASK i do czego służy no i nie chce podejść do mnie w szkole ;) . Tak, moge się tylko domyślać kto to. 


http://ask.fm/Madziisz.8 komentarzy:

 1. ja teeż będę jutro poiła osiemnastkową wódke, piona !

  OdpowiedzUsuń
 2. ja w weekend nadrabiam weglowodany i jem wszystko co mi się nawinie pod reke :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No właśnie to jest kiepskie w Polsce, bo to nie pierwszy film z którym jest tak, jak jest. [*]

  OdpowiedzUsuń
 4. 18nastkowa wóda jest najlepsza ! stówka dla Karoliny ! :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszystkiego najlepszego dla koleżanki! :)

  Oby dużo osób pomogło tej rodzinie!

  OdpowiedzUsuń
 6. Ludzie są mądrzy tylko w necie ;c

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajny blog :)

  Obserwujemy ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.