piątek, 10 stycznia 2014

hair colour protect. #143.

No czesc! Ostatnio nie mam wcale czasu na bloga, ani na nic innego. Ciągle tylko szkoła, ćwiczenia a później nie mam siły na nic więc sen, ale jeszcze tylko 3 tygodnie i ferie! Oceny wystawione wszystkie, w tym roku semestr w zasadzie tylko do kwietnia..

No to tak, długo szukałam czegoś na włosy farbowane, coś co trochę je ogarnie po farbowaniu, oczywiście ścięcie połowy włosów je odbudowało przynajmniej w jakiejś części. Zamówiłam sobie w orflame ochronny krem do włosów farbowanych, zapłaciłam za niego coś ponad 6zł chyba, za 150ml. I jestem bardzo z niego zadowolona, jedyny który mi się podoba. Zapach mi się również bardzo podoba. Krem działa podobnie jak jedwab na włosy, dobrze i na długo odświeża włosy, są po nim gładkie, miękkie. Polecam każdemu, nawet jeśli włosy nie były farbowane.


W niedziele trzeba się wybrać do WOŚP, ogarnąć co tam się dzieje. Niedawno jeszcze zarejestrowałam się do dawców szpiku, teraz czekam tylko na dokumenty i w ciągu 2tyg. powinny sie pojawić. Udanego weekendu! ;) 

_________________________________
Tysiące slów , dziele naprawdę a potem pomnożę je przez obietnice
Wtedy zrozumiem co tu jest ważne bo wynik pokaże mi jakie jest życie.


2 komentarze:

  1. Podziwiam za dołączenie do dawców szpiku, chyba bym się nie odważyła!

    OdpowiedzUsuń
  2. też jutro wybieram się WOŚP jako "publika", na wolontariusza niestety nie mam czasu, żeby poświęcić cały dzień..

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.