piątek, 24 stycznia 2014

Przyjaźń? #145.

'Przyjaźń? Nigdy na siłę jej nie chciałem zdobyć, wierz mi. Naprawdę jest niewielu, którzy są naprawdę wieczni. Dręczy mnie to do dzisiaj, czasem mam koszmary senne. W sumie wyszło mi na plus - doświadczenie jest bezcenne. Zbawienne okazało się wiesz prawdy wyjście na jaw, gdyby przecież nie to - nieszczerość by tryumfowała. Ja z dala takich ludzi trzymam na dystans, manipulatorów, pseudo aktorów, pozbawionych honoru. Przyjaciel winien wspierać Cię co dzień, być zawsze przy Tobie. W wyjątkowych sytuacjach skoczyć za Tobą w ogień, nie zdradzać powierzonych sekretów, doceniać, nie jak te świnie, które próbują zniszczyć nasze marzenia, które rosną w siłę. Znowu, sztama to dowód, dzięki niej jesteśmy silniejsi , mając więcej wrogów. Trafi swój na swego Jeżeli nie my to los ich skarci, zostanie po nich tyle ile byli warci.' 'Nie ten kto z Tobą tańczy, nie ten, który się śmieje, a ten kto z Tobą płacze, jest Twoim przyjacielem. Tylko tych prawdziwych w biedy obliczu poznasz, chuj w dupę fałszywym, czas ich w pizdu pognać.'

Fabuła - Przyjaźń? Prod. Poszwixxx!

Ogólnie nie mogę już patrzeć na tą fałszywość, której wszędzie jest dookoła coraz więcej. Rzygam tym wszystkim, to na tyle, nie wiem co z blogiem, nie wiem nic. Nie mam czasu. Mogę tylko powiedzieć tyle, że mam wspaniałego chłopaka i dziękuje, że jesteś po raz tysięczny, chociaż udajesz, że nie lubisz jak Ci dziękuje. I obawiam się czwartku oraz 5 lutego.. To tyle, żegnam się, do następnego. 

Takie tam stare zdjęcie, może z dwa lata temu.
Chce moje włosy takie jak tu z powrotem :c ._______________________________________
Chociaż daleko jestem, to daję słowo. 
Myślami, pamiętaj, zawsze gdzieś obok.


6 komentarzy:

 1. Przeżyłąm fałszywą przyjaźń;c
  ♥blog

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety coraz więcej fałszywych przyjaciół spotkamy w swoim życiu - smutne...
  Zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 3. co do przyjaźni to zgadzam się,a chłopak w takiej chwil to skarb ♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja już się zawiodłam na przyjaźni... fałszywość czasami nie zna granic :/

  OdpowiedzUsuń
 5. Dobrze, że masz kogoś, kto Cię wspiera ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Fajnie jest mieć przyjaciela od serca <3
  ♥blog-klik!♥

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.