poniedziałek, 10 marca 2014

17 dzień ćwiczeń. #151.

Ciągle staram się wrócić na bloga, aby było jak wcześniej, ale to czasu na to zbytnio nie mam. Mam tyle nauki w ostatnich dniach, że wcale tego nie ogarniam.. do tego codzienne ćwiczenia, a szczerze to wole poćwiczyć niż wejść i pisac tu tylko po to by coś napisać.

Więc 17 dni temu podjęłam drugą próbę ze skakanką, tym razem bez żadnego programu. Zaczęłam od 25minut, teraz jestem na 42 minutach. Chciałabym tak do godziny dojść, ale na to potrzeba czasu. Codziennie także brzuszki i abs + jem regularnie, przynajmniej staram się by to były te same godziny! Moge powiedzieć, że efekty widać, po tych 17 dniach mam 3,5kg mniej. A to bardzo dużo, bo zazwyczaj można 2kg na miesiąc. Dzięki ćwiczeniom także lepiej się czuje, mam lepsze samopoczucie. Boje się tylko, że strace motywacje albo mi się odechce.. Chociaż dobrze, że mam tak wspaniałego chłopaka, że mi na to nie pozwala ;). Powoli również się uzależniam od skakanki, po prostu muszę poskakać codziennie i od razu jest mi lepiej! Zdjecia jakiś efektów może pokaże pod koniec miesiąca :) 


________________________
Potrafisz o czymś marzyć, to potrafisz też to spełnić.


3 komentarze:

 1. chyba i ja wezmę się za skakankę ;>

  OdpowiedzUsuń
 2. bylebys nie schudła za szybko, bo to tez nie będzie zdrowe dla organizmu :)

  Zapraszam do mnie na konkurs: http://drugsareheaven.blogspot.com/2014/03/rosewholesale-giveaway.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję;) zgadzam się z porpzedniczką, żebys zbyt dużo nie schudła, bo to też nie jest dobre. I powodzenia i wytrwałości!
  www.sandicious.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.