czwartek, 18 grudnia 2014

Ciężki czas. #212.

Cześć! Zaniedbuje trochę bloga, a raczej wasze.. Nie mam kiedy wejść i poczytać. Teraz to tylko: Szkoła, dom, Tomek, matury, próby poloneza, do tego doszły jakieś problemy ze zdrowiem, lekarze.. Dziś już w szkole nie byłam bo jakaś choroba mnie wzięła, jutro także nie idę, bo kolejny lekarz, ale jak to się mówi zdrowie najważniejsze. Teraz wolne to będę mieć więcej czasu i na wasze blogi jak i na mój! ;))

Mimo wszystko inne sprawy świetnie się układają i jestem szczęśliwa, oby już tak zostało na zawsze! Mam nadzieję, że nikt i nic tego już nie zepsuje ;)) Jest cudownie!


Z najważniejszym, najbardziej wrednym człowiekiem na świecie, którego kocham najmocniej! Dobrze, że jutro tylko wigilia klasowa to nie stracę lekcji.. A do szkoły dopiero po nowym roku jak dobrze! Jedynie na próby poloneza. A Wy jutro macie wigilie klasowe czy normalne lekcje? Idziecie? ;) 


Nawet jeśli mówią mi 'zwolnij', musisz być przy mnie.

8 komentarzy:

 1. też jestem chora ;( przynajmniej nadrobiłam blogowe zaległości ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatni raz wigilię klasową miałam... 7 lat temu xD

  OdpowiedzUsuń
 3. W tym całym zamieszaniu życzę ci zdrówka i trochę czasu dla siebie :D
  blog ->klik

  OdpowiedzUsuń
 4. Szybko zdrowiej,bo posty same się nie napiszą :)

  Julajulia.blogspot.com.

  OdpowiedzUsuń
 5. zdrowia i wesołych świąt :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zazdroszczę tych prób poloneza, u mnie w szkole jeszcze się nie odbywają, a gdy już będą, to w bardzo późnych godzinach przez co nie będę mogła chodzić :<

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja mam i wigilie i lekcje i poszłam w sumie było fajnie ;)

  Zapraszam:
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Sie nam nie tlumacz! Ja sama ZNOWU olalam bloga na ponad miesiac.. wiec na prawde u ciebie nie jest tak zle ! ;) . Sliczni jestescie i tak trzymac! ;D . Zdrowka kochana zdrowka!

  versjada.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.