poniedziałek, 26 stycznia 2015

Wizyta na UZ, druk 3D #223.

Cześć! ;) W środę, 21 stycznia pojechaliśmy ze szkoły na dni otwarte na UZ (Uniwersytet Zielonogórski) na wydział informatyki, elektrotechniki oraz telekomunikacji. Oczywiście żaden z tych kierunków nie jest dla mnie i się tam nie wybieram. Nadal jestem za moją psychologią! ;) Mimo to kierunki wydają mi się ciekawe, ale to tylko jak się na to patrzy.
Najbardziej zainteresował mnie wykład na temat najnowocześniejszych samochodów, które w zasadzie wszystko same robią, ale to ma swoje plusy jak i minusy, oraz roboty, które samo działają.

 

Drukarka 3D, niby fajna rzecz. Widziałam jak to wszystko działa, na pewno coś takiego jest przydatne.. Ale dużo jeszcze jej brakuje. Sam czas wykonania jest bardzo długi. To co trochę widać na zdjęciu (niebieskie), miało robić się koło 40 - 50 minut, a duże to wcale nie było.. ale wiadomo, że wszystko się zmieni.

Co myślicie o takich drukarkach? Widzieliście takie?

Ja po 2 studniówkach i jestem wykończona po prostu.. Ale było bardzo fajnie! ;) Nie wiem kiedy to odeśpię, ferie dopiero za 3 tygodnie. We wtorek czeka mnie jeszcze rtg, oby wyszło wszystko dobrze. // Mam cudownego faceta!
Czas na prawdopodobieństwo.. Nienawidzę, nie rozumiem.

5 komentarzy:

  1. Ja też na wolne muszę jeszcze poczekać :). Super, że studniówki się udały.
    Uważam, że taka drukarka to świetna sprawa :3

    OdpowiedzUsuń
  2. pierwszy raz coś takiego widzę heheh :)
    http://saaaandiiii.blogspot.de/

    OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.