środa, 31 października 2012

#18.

Miałam napisać wcześniej, ale nie miałam kiedy, fakt skończyłam lekcje 3h. wcześniej niż powinnam, ale potem jakies zakupy, później brak chęci, a jak już miałam się za to wziąć to zaczął sie film którego dawno nie widziałam i postanowiłam go obejrzeć.

Powiem tylko tyle, że nie rozumiem tego święta 'Wszystkich zmarłych' może jedynie tyle, że jest po to aby uczcić pamięć o tych osobach, ale jest na to przecież cały rok, w każdy dzień możemy pójść na cmentarz i zapalić znicza, a niektorzy przypominają sobie o tym dopiero 1 listopada. Ciesze się jedynie z tego, że zobaczę całą rodzine w jednym miejscu, może prawie całą rodzine, nie ważne na pewno jej większość. Oby tylko pogody nie było takiej jak w poprzednich latach gdzie stałam/siedziałam i po prostu zamarzałam. Nie wiem po co ludzie wymyślają coś takiego jak halloween, chyba czegoś głupszego nie widziałam. Piątek odwiedze Lubomyśl, dawno mnie tam nie było, więc dobrze bedzię się tam pojawić. Chyba się coś zmieniło, nie wiem czy na gorsze czy na lepsze, ale jest inaczej, dziwnie. Może nie jest dobrze, ale nie jest tez już tak źle jak było wcześniej. Wiem, że ból nie minie i zawsze to będzie wracać w końcu Cię kocham i bede kochać, ale przynajmniej niech będzie jakos 'stabilnie'. A teraz jakiś film i sen.


To już tyle lat jak nie ma Cię z nami. 
2 komentarze:

 1. Podważasz ideę świąt jakichkolwiek, wiesz ;) ?

  Ludzie chyba potrzebują świąt [zakładając oczywiście, że nie są tytułowym G.], pozwala im to się poczuć częścią większej społeczności, mogą pozwolić sobie chociaż na chwilę zapomnieć o rzeczywistości.

  Marketingowo też takie 'masówki' nieźle wypadają ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie chodzi mi tu o wszystkie święta. Po prostu robią z tego nie wiadomo co, bo jak już napisałam maja cały rok na to żeby pójść na ten cmenatarz ;) .

   Marketingowo to wszystko lepiej wypada, poniewać 1 dzień swiąt a ludzie robią zakupy jak na miesiąc ;) .

   Usuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.