poniedziałek, 22 października 2012

#13.

Zamiast się uczyć to ja siedze oglądam 'Pierwszą miłość' siedze na necie i myśle o .. Każdy wie o kim. Otwierając 10s. temu tymbarka był napis 'CIERPLIWOŚCI' i nie wiem jak sobie to tłumaczyć, najlepiej wcale, przecież to tylko napis, który nic nie znaczy. Mimo tego, będę cierpliwa, przynajmniej będę się starać. Z chęcią wziełabym telefon i napisała do Ciebie tego jednego sms'a, tylko nie wiem po co i tak nic by sie nie zmieniło. Niedługo 26.10 nie chce tego dnia, nie chce żadnego miesiąca gdzie będzie 26 dzień. Za dużo tego wszystkiego..

Fajna dyskuje się zrobiła na youtube, ale nie rozumiem ludzi, którzy kupuja kurtke na jeden sezon za 400zł, fakt może i dziewczyne stac i może sobie na to pozwolić, ale bez przesady, są rzeczy bardziej przydatne, jeszcze jakby to nie była kurtka na jeden sezon tylko na dłużej to rozumiem. Wolałabym wydać tą kasę na coś lepszego co mi zostanie na dłużej. Ludzie najpierw wyrzucają pieniądze w błoto a później jak się coś stanie to płaczą, że nawet na chleb nie mają.2 komentarze:

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.