niedziela, 6 stycznia 2013

#59. Jeszcze tydzień..

Przed chwilą wstałam znaczy jakoś po 13, zjadłam obiad i siedze nad książkami, a raczej nad marketingiem, bo jutro sprawdzian, nienawidze mieć sprawdzianu zaraz po week. ale może uda mi się coś ogarnąć, chociaż wątpie, bo czeka mnie jeszcze Polski. A do tego wszystkiego nadal jestem chora i jest gorzej, moje gardło wysiada, a kaszel nie daje żyć, ale ja mądra otworzyłam okno na noc i zapomniałam zamknąć i tak spałam, no zajebiście ;) . Jakoś chyba wytrwam ten ostatni tydzień w szkole, tak wreszcie ostatni, bo potem dwa tygodnie nic nie robienia. Chociaż wolałabym mieć troche później te ferie. Oceny wszystkie wystawione, ogólnie to jestem zadowolona, ale w tamtym roku było lepiej ;) . Więc pomęcze się jeszcze tydzień i będę mogła mieć w końcu wyjebane, chociaż zawsze mam. Może uda się w ferie na łyżwy pojechać i się zabić ;> . A teraz lęce dalej sie uczyć, chyba. Ogólnie to martwie się o jedną osobe, ale łatwiej myśleć, że wszyscy mają na Ciebie wyjebane, nie? ;) .


Najmocniej ;3 .

'Żyj, ciesz się, uśmiechaj, kto wie.. może jutro nie nadejdzie.' - Gdyby jutra nie było.

3 komentarze:

 1. W sumie to trochę za wcześnie na ferie,. Niedawno było wolne i teraz znowu. :P Ja mam jako ostatnia tura (11luty).

  PS: Fajną masz playliste. ;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również ferie mam jako ostatnia niestety :<

  OdpowiedzUsuń
 3. zdrowia, dasz radę ;) nie martw się, ja też mam ferie 11 lutego :<

  zapraszam na nowy post www.rubber-balloon.blogspot.com wchodząc, klikając w linki, komentując pomagasz mi przedłużyć współpracę! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.