wtorek, 5 lutego 2013

#63. Wracam part2.


Tym o to sposobem spędziłam prawie miesiąc w domu.. I nigdy wiecej.


No cześć. Znów mnie tu trochę nie było, ale teraz będzie już wszystko normalnie. Jak pisałam w poście wcześniej nie było jeszcze na tyle dobrze jakbym chciała. No i mimo, że przez ten czas chorowałam wszystko sie zmieniło i jest już naprawdę dobrze z czego się bardzo ciesze. Mam nadzieje, że już tak zostanie na dłużej a w sumie jestem tego pewna, bo po panu wcześniej się ogarnęłam a myślałam, że bedzie gorzej, tak sobie uświadomiłam, że 'chyba jak Cię całowała to urwała przy tym jaja'. I z tego miejsca chciałam przeprosić najlepszego przyjaciela na świecie, że sie nie odzywałam, wiem, że mi wybaczyłeś, ale przepraszam. No więc u mnie wszystko okej, w szkole troche gorzej, bo musze pozaliczać kilka kartkówek, ale dam radę! chociaż powoli mam dość jak pomyśle o tych 3 geografiach w tygodniu.. Jeszcze nigdy nie wracałam taka zmęczona po szkole i z chęcią bym legła sie spać, ale, że jutro sprawdzian to posiedze. Więc teraz będe tu częściej posty będą przynajmniej te 2/3 razy w tygodniu. A teraz sobie poleże z moja największą miłością i coś pooglądam. + Teraz czekam tylko na piątek, 16luty i 9 i 24 marca ;)) .

Myśle o zmianie nagłówku, ale nie mam żadnego pomyślu..
9 komentarzy:

 1. oj pamiętam jak faszerowałam się tymi biało-różowymi tabletkami, to był koszmar !

  OdpowiedzUsuń
 2. dobrze, że już wyzdrowiałaś :)

  OdpowiedzUsuń
 3. fajnie tu :)

  Nagłówek jest całkiem spoko.

  OdpowiedzUsuń
 4. Rozumiem. Mój też zaczyna mnie nudzić :)

  OdpowiedzUsuń
 5. No Cezik! Poszukaj sobie na youtube. :D Nakręcił świetny filmik ostatnio o serialach na przykład. I piosenkach dzisiejszych. xD

  OdpowiedzUsuń
 6. No, ja chyba "dorastam", bo zawsze wolałam takie mniej kobiece stroje, a teraz to się nieco obróciło. ;D

  OdpowiedzUsuń
 7. fuj! ja w pierwszy dzień ferii miałam gorączkę a na drugi dzień wylądowałam u lekarza ;/

  OdpowiedzUsuń
 8. No tak, wygoda najważniejsza. :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.