piątek, 24 października 2014

Kolejne do kolekcji! #198.

Cześć! Dzisiaj o kolejnych dwóch nowych moich płytach, które doszły do kolekcji. 18 października była premiera nowej płyty Peji, długo bardzo na nią czekałam, w końcu się doczekałam i jestem z niej zadowolona! za punkty, które zdobyłam za zakupy na preorder.pl do tej płyty wzięłam drugą, już za darmo.

 

Płyta Peji jak najbardziej ok! Kolekcja może nie duża, bo dopiero jest 18 płyt, ale powoli, powoli i będzie więcej! 5 z 6 jego płyt osobiście podpisanych z czego jestem najbardziej zadowolona! ;) U mnie też wszystko dobrze, gorzej troche ze zdrowiem, ale damy radę. Cieszę się, że już piątek! A jaki jest wasz ulubiony gatunek muzyczny?

'Po dziś dzień jedna zasada wyryta na sercu
Wciąż patrzę, komu ufam, nie szukam w ludziach już sensu.'5 komentarzy:

 1. Ja słucham zwykle rocka, albo po prostu radia jak jeżdżę samochodem :D Kolekcja płyt pokaźna ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Choć w muzyce może nie stykamy się gustami to bardzo doceniam to, że jesteś wierną fanką ulubionych zespołów/wykonawców i kolekcjonujesz ich płyty. Tacy fani to skarb!
  Ja raczej lubię rocka jeśli mam słuchać dla przyjemności, ale na co dzień nie przeszkadzają mi inne gatunki muzyczne np. w radiu.
  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyznam, że nigdy nie słuchałam jego kawałków.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja ogólnie lubię słuchać tego co wpadnie mi w ucho, a najczęściej jest to pop, rock, inie pop... :)

  Zapraszam:
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.