piątek, 9 stycznia 2015

365 wspaniałych dni razem. #218.

09.01.2014r. - 09.01.2015r.

'Chcę się budzić obok Ciebie rano punkt szósta, iść do pracy niosąc smak miłości na ustach.'
To był i jest najwspanialszy rok w moim życiu z najwspanialszym chłopakiem. Nie mogę uwierzyć, że to już rok jak jesteśmy razem i mimo, że czasem było bardzo trudno daliśmy radę i wierzę w to, że razem poradzimy sobie ze wszystkim. Jest to uczucie, którego nigdy nie czułam, którego nawet nie potrafię opisać, ale wiem jak bardzo jest silne, jak bardzo kocham. Dopiero przy Tomku nauczyłam się naprawdę kochać i zrozumiałam czym jest prawdziwa miłość, zrozumienie, chęć bycia zawsze obok siebie, wsparcie, odpowiedzialność. Chciałabym żeby już zawsze tak było, nie chce stracić tego co mam. 'Mówiłam, że nie mam nic, jakie nic? Mam Ciebie, główny powód by żyć' Wiem, że mówienie po roku, że to już 'na zawsze' może wydawać się głupie, ale ja wierze w nasze uczucie, że jest prawdziwe, oraz, że zawszę będziemy walczyć o to co mamy, o siebie. Przeszliśmy już wiele, więc przejdziemy jeszcze więcej! Jestem najszczęśliwszą kobietą na świecie mając przy sobie tak wspaniałego faceta! ;) Tobie kochanie dziękuje za 365 dni szczęścia, miłości.. Że wytrzymujesz ze mną i moimi humorami, jesteś zawsze gdy Cie potrzebuję, nie poddajesz się, kochasz mnie jak nikt nigdy. Mam nadzieję, że uda nam się już w tym roku zamieszkać razem, spełnić wszystkie nasze plany, założyć taką małą rodzinę i po prostu być szczęśliwym razem. Ty dobrze wiesz jak bardzo Cie kocham, jak bardzo potrzebuje Cie w życiu. Jesteś najlepszym lekarstwem na wszystko.. Tylko Ty dajesz mi ten spokój, którego tak bardzo potrzebuję. Jesteś najważniejszą osobą w moim życiu! A każda chwila z Tobą jest wyjątkowa. Najmocniej, całym sercem.

 Oddałabym za Ciebie życie, bez zastanowienia.
Największa i najukochańsza wredota moja.

'Dziś Ci mówię, że prawdziwy związek jest siłą co niesie płomień,
pomimo scysji to nie domino co sypie się w moment.'


Dzisiaj byłam u fryzjera farbować włosy i pozbyć się odrostów! kolor ładny! ;) U mnie jak widać wszystko idealnie. Za tydzień jedna studniówka, za dwa tygodnie następna. Niech już zawsze się tak układa, teraz czas skupić się na maturce, więc będę tu rzadziej! ;) Udanego weekendu!

11 komentarzy:

 1. Gratuluję! Mam nadzieję, że będziecie jeszcze ze sobą długo albo w ogóle się ze sobą nie rozstaniecie! :) I naprawdę ładne cytaty :)
  http://co-powiesz-na-problemy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. gratulację :) kolejnych lat razem życzę :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Hi there, this weekend is nice in favor of me, as this time i am reading this wonderful informative paragraph here at my residence.


  My web blog; Cambogia Natural Review

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja w tym roku będę miała 10 rocznicę związku :3

  OdpowiedzUsuń
 5. gratuluję wytrwałości i tak trzymać! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje!
  Poklikasz w linki Sheinside TUTAJ! ? Będę wdzięczna! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój brat też ma za tydzień studniówkę ;) Dobra siostra jedzie nagrywać :D.
  Moje gratulacje! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetna z Was para ;)

  http://carrrolinax3.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje! Wspaniała para z Was! :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuje bardzo za każdy komentarz oraz odwiedziny na moim blogu ♥ . Wchodzę na każdego bloga więc wystarczy zostawić link! Obserwuje każdy blog, który mi się spodoba.